-50% na pierwszy zabieg laserowego usuwania owłosienia Vectus Palomar!

Laser diodowy Vectus to innowacyjna technologia firmy Palomar, przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia. To najszybszy i najmocniejszy system do depilacji laserowej na świecie. Jako jedyne takie urządzenie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™.. Kontaktowe chłodzenie zainsalowane w głowicy powoduje, że wyczuwalność zabiegu jest minimalna. Pozwala to zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększyć jego skuteczność. Laser Vectus™ to innowacyjna technologia gwarantująca skuteczność zabiegu oraz komfort i bezpieczeństwo dla pacjenta.

Po wykonaniu całej serii zabiegów laserem Vectus, niechciane owłosienie zostaje całkowicie zlikwidowane. Na skutek termicznego działania urządzenia, cebulka włosa nie odrasta.

Do uzyskania satysfakcjonujących efektów należy wykonać serię minimum czterech zabiegów w odstępnie od 4 do 6 tygodni, wedle zaleceń zabiegowca. Dla utrzymania efektów zaleca się wykonanie jednego zabiegu przypominającego raz w roku..

*Cena obowiązuje przy wykupieniu pakietu 4 zabiegów

Zadzwoń do nas