LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Laser Exel Cutera to najlepszy w swojej klasie laser naczyniowy. Nowoczesny i najbardziej zaawansowany technologicznie,  stawiający komfort i bezpieczeństwo pacjenta na pierwszym miejscu. Wykorzystuje innowacyjną technologię chłodzenia dla zapewnienia maksymalnego komfortu podczas zabiegu. Konstrukcja głowicy zapewnia znacznie krótszy czas zabiegu oraz skraca okres rekonwalescencji.

 

Laser Cutera Exel V może być stosowany do leczenia praktycznie wszystkich zmian naczyniowych. Skutecznie radzi sobie z naczynkami na twarzy, trądzikiem różowatym, rumieniem, przebarwieniami, naczyniakami, bliznami oraz żylakami kończyn dolnych.

Pacjent cztery tygodnie przed zabiegiem powinien zrezygnować z opalania, przyjmowania leków światło uczulających.

  • Rozszerzone naczynka krwionośne
  • Żylaki kończyn dolnych

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W zależności od rozległości obszaru zabiegowego oraz obszaru poddawanego zabiegowi  może być konieczne wykonanie serii zabiegów.

Po zabiegu konieczne jest stosowanie kremów z filtrem oraz przez okres 4 tygodni unikanie zabiegów, w których dochodzi do rozszerzenia naczyń (sauna, podczerwień). Po zabiegu pacjent może wrócić do domu.

DOSTĘPNOŚĆ: WROCŁAW


Nos: 250 zł


Policzki: 500 zł


Twarz: 700 zł


Nogi: 800 zł

WYPEŁNIJ FORMULARZ
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ


Zadzwoń do nas