Jest to innowacyjna technik laserowa zapewniająca najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo w obszarze minimalnie inwazyjnych procedur medycyny Anti Aging, która służy do restrukturyzacji (napięcia) skóry i redukcji tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy i całego ciała. Wykorzystywany do zabiegu Endolift laser diodowy LASEmaR 1500 opracowany przez firmę Eufoton emituje energię o długości fali 1470 nm, która pochłaniana jest zarówno przez wodę, jak i tkankę tłuszczową. Dzięki takiemu wielokierunkowemu działaniu Endolift redukuje wiotkość skóry oraz nadmiar tkanki tłuszczowej jednocześnie.

• niechirurgiczna, minimalnie inwazyjna procedura,
• zabieg wykonywany w warunkach ambulatoryjnych,
• brak konieczności znieczulenia (nie wymaga nakłuwania i nacinania skóry) ,
• bardzo wysoki profil bezpieczeństwa i skuteczności,
• natychmiastowe, narastające w czasie i długotrwałe efekty,
• jednorazowa procedura nie wymagająca powtórzeń,
• brak lub minimalny okres powrotu do codziennych aktywności,
• możliwość łączenia z innymi zabiegami Anti-Aging nawet podczas tej samej sesji zabiegowej.

Endolift nie wymaga ani specjalnego przygotowania, ani uprzedniego znieczulenia, a użycie bardzo cienkich mikro optycznych fibr FTF sprawia, że ich wprowadzenie jest praktycznie niewyczuwalne przez pacjenta, gdyż nie wymaga wykonywania nacięć w skórze. Dzięki temu procedura jest bezpieczna i minimalnie inwazyjna. Zabieg Endolift przeprowadzany jest w gabinecie lekarskim, a do jego wykonania stosowane są najnowszej generacji mikro-optyczne włókna fibrynowe o grubości 200-300 mikronów. Te nieco grubsze od włosa ludzkiego mikro optyczne włókna aplikowane są podskórnie i jest to praktycznie niewyczuwalne dla pacjenta, dzięki temu że ich zakończenie posiada formę stożka przez co ich wprowadzenie jest łatwe, bezbolesne i nie pozostawia śladu na skórze. Giętkość włókien daje z kolei możliwość lepszej i bardziej precyzyjnej penetracji w tkance i dotarcia do kłopotliwych okolic twarzy i ciała co jest trudne do osiągnięcia stosując inne technologie z wykorzystaniem grubszych światłowodów czy też sztywnych kaniul.

  • Brak napięcia skóry
  • Nadmierna tkanka tłuszczowa

Endolift to procedura jednorazowa nie wymagająca powtórzeń, a uzyskane podczas jednej sesji zabiegowej rezultaty są zarówno natychmiastowe, narastają w kolejnych miesiącach podczas których tworzy się nowy kolagen w najgłębszych warstwach skóry, a uzyskane po około 3-6 miesiącach ostateczne efekty są długotrwałe.

Endolift jak większości zabiegów medycyny Anti Aging nie powinien być stosowany u kobiet w ciąży, osób z chorobami nowotworowymi oraz aktywnymi infekcjami bakteryjnymi i wirusowymi. Wśród przeciwwskazań wymienia się też zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie sterydów, choroby serca, cukrzycę, atopowe zapalenie skóry oraz przyjmowanie leków uwrażliwiających na światło.

Po wykonanej procedurze Endolift pacjent może natychmiast powrócić do codziennych zajęć i aktywności.

DOSTĘPNOŚĆ: Wrocław, Łódź, Poznań, Kraków, Warszawa

CENA:

WYPEŁNIJ FORMULARZ
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ


Zadzwoń do nas