LIPOFILLING ADIVIVE

Adivive to innowacyjna metoda przeszczepiania tłuszczu z obszarów w których występuje w nadmiarze i przeszczepienie tam, gdzie go brakuje. Najczęściej wypełnia się ubytki tłuszczu na twarzy, szyi, dłoniach, lub jako uzupełnianie ubytku tkanki po wszelkiego rodzaju wypadkach, czy zabiegach chirurgicznych.

 

Dzięki metodzie Adivive,  pobrana w trakcie zabiegu tkanka tłuszczowa poddawana jest separacji z zastosowaniem opatentowanej technologii filtrów F.P.U. (fat processing unit). Pozyskana frakcja pozbawiona jest starych oraz uszkodzonych komórek, bogatsza natomiast w najmłodsze, żywotne komórki tłuszczowe oraz bezcenne komórki macierzyste. Pozyskany materiał, oprócz właściwości wypełniających, stanowi swoisty “eliksir młodości”, powodując naturalny, autogenny efekt odmłodzenia skóry.

 

Lipofilling, czyli zabieg przeszczepu własnego tłuszczu, skutecznie wykorzystywany jest do korekty ubytków wynikających z wad wrodzonych, ubytków pourazowych oraz oznak starzenia. Dzięki temu, że komórki macierzyste pozyskiwane są z naszego własnego organizmu jest on całkowicie bezpieczny. Pozwala wyeliminować ryzyko odrzucenia oraz wywołania alergii.

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.

  • pourazowe ubytki skórne,
  • blizny i nierówności
  • asymetrie
  • odbudowa naturalnej tkanki po usunięciu implantów

Efekt wypełnienia jest trwały i natychmiastowy. Efekt odmłodzenia natomiast narasta stopniowo w ciągu trzech miesięcy. Rezultaty zabiegu utrzymują się przez wiele lat – w zależności od ilości wstrzykniętej tkanki tłuszczowej oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta. Zabieg można powtarzać do momentu uzyskania pożądanego efektu estetycznego. Odstęp czasowy wymagany pomiędzy kolejnymi zabiegami to minimum 2 miesiące – tyle czasu potrzeba na ustabilizowanie efektów.

  • nieprawidłowe czynniki krzepnięcia krwi
  • przyjmowanie leków rozrzedzających krew
  • infekcje skóry
  • zakrzepica

Po zabiegu, w niektórych przypadkach, konieczne będzie noszenie uciskowego opatrunku bądź specjalnie zaprojektowanej bielizny pozabiegowej, przez około 15 dni.

DOSTĘPNOŚĆ: WROCŁAW, KRAKÓW


Twarz: 4500 zł


Oczy: 3000 zł


Usta: 3000 zł

WYPEŁNIJ FORMULARZ
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ


Zadzwoń do nas