Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia igłowa jest szybką i skuteczną metodą stosowaną do poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, poprawy kolorytu, nawilżenia i regeneracji. Zabieg polega na podawaniu niewielkiej ilości odpowiednio dobranych substancji odżywczych, punkt po punkcie, za pomocą iniekcji. Regularne wykonywanie zabiegów mezoterapii igłowej z wykorzystaniem odpowiednio dobranych mezokoktajli, powoduje znaczne spowolnienie procesu starzenia się i wiotczenia skóry. Mezoterapia poprawia także jędrność skóry eliminując oznaki starzenia. Zabieg mezoterapii dodatkowo wzmacnia naczynia krwionośne, oczyszcza komórki z toksyn oraz zwiększa lipozę (metabolizm komórek tłuszczowych).

W Klinikach Ziemlewski wykonujemy mezoterapie przy użyciu:

  • Koktajle: NCTF, Sunekos, Nieusieciowany kwas hialuronowy: MHA 18, Sypha Rich,
  • BioNutrilift: Liftbooster, Hydrabooster,
  • Osocze bogatopłytkowe,
  • Kolagen: Linerase.

Zbieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Pacjentka może dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem przyjmować witaminę C w celu wzmocnienia naczyń krwionośnych. Zabieg jest wykonywany z użyciem maści znieczulającej

  • Brak elastyczności skóry
  • Brak nawilżenia skóry
  • Skóra bez blasku

Poprawę wyglądu skóry, widać już po pierwszym zabiegu, jednak najlepsze efekty uzyskujemy po wykonaniu serii zabiegów. W zależności od kondycji skóry Pacjenta, trybu życia i Jego oczekiwań , zaleca się wykonanie ok. 4 zabiegów w odstępach 2-3 tygodnie.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu mogą pacjent może się lekkie zasinienia oraz obrzęk natomiast wszystkie te objawy  ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

KOKTAJLE

NCTF 135

Czysty biologicznie kompleks polirewitalizujący oparty na związkach biologicznie czynnych. Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

SUNEKOS

 To innowacja wśród preparatów kwasu hialuronowego. Tym razem jest on połączony z silnym zespołem aminokwasków, które wspólnie z HA oddziałują na wewnętrzne struktury skóry pobudzając ją do intensywnej regeneracji. Dla osiągnięcia optymalnego rezultatu terapii ważne jest zrealizowanie zalecanej serii zabiegów. Finalne rezultaty utrzymują się ponad 6 miesięcy. Obserwowane efekty pełnej terapii to bioregeneracja skóry – jej zagęszczenie, ujędrnienie, spłycenie drobnych zmarszczek, nawilżenie głębokich i powierzchownych jej warstw, naturalny efekt wolumetryczny, poprawa kolorytu, co jest szczególnie pożądane wokół oczu, aby skóra była jasna, bez widocznych cieni, które mogą dawać wrażenie tzw. „zmęczonego oka”. 

M-HA 18

Filorga M-HA 18 to wiskoelastyczny wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, zapewniający właściwe nawilżenie i jędrność skóry a także niwelujący drobne zmarszczki. M-HA 18 zdecydowanie poprawia zagęszczenie skóry, silnie przeciwdziała przesuszeniu i odwodnieniu skóry, nadając jej zdrowy i promienny wygląd. Uzupełnia braki endogennego kwasu hialuronowego, spowodowane procesem starzenia się skóry a także nadmierną ekspozycją na słońce. 

SYPHA RICH

Preparat  z zawartością kwasu hialuronowego oraz glicerolu. Uzupełnia ubytkikwasu hialuronowego na skutek starzenia się skóry, poprawia nawilżenie, napięcie i elastyczność skóry. Diała jako wypełniacz drobnych zmarszczek, takich jak: „kurze łapki”, zmarszczki śmiechowe i palacza wokół ust

KOKTAJLE WITAMINOWE
Cena od 450 zł

BIO NUTRI LIFT

LITFBOOSTER

Łączy skuteczność bogatego w kwas hialuronowy i 59 składników stymulujących skórę, zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie i odżywienie: NCTF®135HA oraz preparatu liftingującego i wypełniającego drobne i powierzchowne zmarszczki: ART FILLER FINE® LINES. NCTF®135HA to polirewitalizująca substancja zawierająca kwas hialuronowy i aż 59 składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry (m.in. witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy i minerały). Zapewnia doskonałe nawilżenie, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, ujednolicenie kolorytu i rozświetlenie skóry. Podczas gdy ART FILLER FINE® LINES, dzięki zawartości 3 form kwasu hialuronowego, liftinguje twarz oraz wygładza już widoczne drobne  i powierzchowne zmarszczki (kurze łapki, okolica ust). Połączenie substancji wartych w obu produktach to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry.

HYDRABOOSTER

To głęboka mezoterapia łącząca dwa zabiegi w jednym: NCTF 135HA, zawiera kwas hialuronowy oraz aż 53 składniki aktywne oraz M-HA 18, który jest mieszanką kwasu hialorunowego i glicerolu. Podanie tak połączonego zastrzyku pod skórę daje spektakularne efekty.Zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw naskórka i skóry właściwej. Odbudowuje strukturę skóry i poprawia jej gęstość. Wygładza powierzchowne zmarszczki. Działa ujędrniająco, rozświetlająco oraz zwęża rozszerzone pory.

BIO NUTRI LIFT
Cena od 450 zł

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Mezoterapia cienkoigłowa z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP) jest zabiegiem mającym na celu rewitalizację skóry, poprawę jej napięcia i elastyczności, a także jej zagęszczenie i rozświetlenie, przez co skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Dzięki odpowiedniej obróbce krwi własnej pacjenta (pobranej przy użyciu specjalnego zestawu zabiegowego, a następnie poddanej odpowiedniej obróbce – odwirowaniu i separacji osocza), otrzymujemy autologiczny koncentrat płytek krwi, zawieszony w niewielkiej ilości osocza. Płytki krwi zawierają ponad 60 substancji czynnych – naturalnych czynników wzrostu, niezbędnych do naprawy tkanek, przebudowy naczyń i regeneracji narządów. Ich biostymulujący efekt leczniczy wykorzystywany jest od lat, między innymi w ortopedii, chirurgii czy diabetologii.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE TWARZ
Cena: 600 zł

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE TWARZ + SZYJA
Cena: 800 zł

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE TWARZ + SZYJA + DEKOLT
Cena: 1000 zł

KOLAGEN: LINERASE

Nowej generacji ateloKOLAGEN LINERASE to przełomowa terapia w gabinetach medycyny przeciwstarzeniowej w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Jest to obecnie jedyny wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej ateloKOLAGEN typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Terapia została nagrodzona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Preparat LINERASE tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.

KOLAGER LINERASE
Cena od 450 zł

DOSTĘPNOŚĆ: WROCŁAW, ŁÓDŹ, POZNAŃ, KRAKÓW, WARSZAWA

WYPEŁNIJ FORMULARZ
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ


Zadzwoń do nas