Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia igłowa jest szybką i skuteczną metodą stosowaną do poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, poprawy kolorytu, nawilżenia i regeneracji. Zabieg polega na podawaniu niewielkiej ilości odpowiednio dobranych substancji odżywczych, punkt po punkcie, za pomocą iniekcji. Regularne wykonywanie zabiegów mezoterapii igłowej z wykorzystaniem odpowiednio dobranych mezokoktajli, powoduje znaczne spowolnienie procesu starzenia się i wiotczenia skóry. Mezoterapia poprawia także jędrność skóry eliminując oznaki starzenia. Zabieg mezoterapii dodatkowo wzmacnia naczynia krwionośne, oczyszcza komórki z toksyn oraz zwiększa lipozę (metabolizm komórek tłuszczowych).W Klinikach Ziemlewski wykonujemy mezoterapie przy użyciu:Koktajle: NCTF, Sunekos, Nieusieciowany kwas hialuronowy: MHA 18, Sypha Rich, BioNutrilift: Liftbooster, Hydrabooster, Osocze bogatopłytkowe, Kolagen: Linerase.

Zbieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Pacjentka może dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem przyjmować witaminę C w celu wzmocnienia naczyń krwionośnych. Zabieg jest wykonywany z użyciem maści znieczulającej.

• Brak elastyczności skóry • Brak nawilżenia skóry • Skóra bez blasku

Poprawę wyglądu skóry, widać już po pierwszym zabiegu, jednak najlepsze efekty uzyskujemy po wykonaniu serii zabiegów. W zależności od kondycji skóry Pacjenta, trybu życia i Jego oczekiwań , zaleca się wykonanie ok. 4 zabiegów w odstępach 2-3 tygodnie.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu mogą pacjent może się lekkie zasinienia oraz obrzęk natomiast wszystkie te objawy  ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

DOSTĘPNOŚĆ: WROCŁAW, ŁÓDŹ, POZNAŃ, KRAKÓW, WARSZAWA


Cena od 450 zł

WYPEŁNIJ FORMULARZ
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ


Zadzwoń do nas