LASER FRAKCJONUJĄCY eC02 + OSOCZE BOGATOŁYTKOWE NAWET DO 20%!

Do końca lutego we wszystkich Klinikach Ziemlewski promocja na zabieg laserem frakcyjnym z późniejszym nałożeniem maski z osocza bogatopłytkowego!

Twarz- 1800 zł z 2100 zł!

Twarz + szyja- 2200 zł z 2700 zł!

Twarz + szyja + dekolt- 3000 zł z 3300 zł!

Laser frakcjonujący eCO2 to laser medyczny stosowany do usuwania: zmarszczek oraz wiotkości skóry wokół oczu i ust, rozstępów, blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, przebarwień słonecznych, likwidowania zmian wywołanych fotostarzeniem skóry, a także płytkich zmian naczyniowych. Posiada certyfikaty CE i FDA, a jego zasada działania polega na tworzeniu siatki bardzo wąskich kraterów o gęstości od 25 do 400 na 1 cm2 skóry. Głębokość wnikania w skórę zależy od energii impulsu i może sięgać nawet 2,5 mm. Energia regulowana jest w zakresie od 4 do 240 mJ na impuls (moc lasera 30W). Obecnie jest to najsilniejszy i najbardziej uniwersalny frakcyjny medyczny laser typu CO2.

Maska z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP) jest zabiegiem mającym na celu rewitalizację skóry, poprawę jej napięcia i elastyczności, a także jej zagęszczenie i rozświetlenie, przez co skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Dzięki odpowiedniej obróbce krwi własnej pacjenta (pobranej przy użyciu specjalnego zestawu zabiegowego, a następnie poddanej odpowiedniej obróbce – odwirowaniu i separacji osocza), otrzymujemy autologiczny koncentrat płytek krwi, zawieszony w niewielkiej ilości osocza. Płytki krwi zawierają ponad 60 substancji czynnych – naturalnych czynników wzrostu, niezbędnych do naprawy tkanek, przebudowy naczyń i regeneracji narządów. Ich biostymulujący efekt leczniczy wykorzystywany jest od lat, między innymi w ortopedii, chirurgii czy diabetologii.

Zadzwoń do nas