-50% zniżki na pierwszy zabieg epilacji laserowej Vectus Palomar!!

Tylko we wrześniu -50% zniżki na pierwszy zabieg epilacji laserowej Vectus Palomar!*

Laser diodowy Vectus to innowacyjna technologia firmy Palomar, przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia. To najszybszy i najmocniejszy system do depilacji laserowej na świecie. Jako jedyne takie urządzenie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™.. Kontaktowe chłodzenie zainsalowane w głowicy powoduje, że wyczuwalność zabiegu jest minimalna. Pozwala to zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększyć jego skuteczność. Laser Vectus™ to innowacyjna technologia gwarantująca skuteczność zabiegu oraz komfort i bezpieczeństwo dla pacjenta.

Przed rozpoczęciem serii zabiegowej odbywa się wizyta konsultacyjna, na której wykonujemy tzw. Próbę laserową. Podczas takiej procedury sprawdzamy jak skóra pacjenta reaguje na wiązkę laserową oraz na jej podstawie możemy dobrać odpowiednie parametry zabiegowe. Jeżeli po 72 godzinach od próby laserowej, na skórze pacjenta nie pojawią się żadne niepokojące zmiany jesteśmy gotowi to rozpoczęcia serii zabiegów.

Zabieg odbywa się bez znieczulenia, podczas zabiegu obszar poddawany depilacji jest chłodzony w celu redukcji bólu.

Po wykonaniu całej serii zabiegów laserem Vectus, niechciane owłosienie zostaje całkowicie zlikwidowane. Na skutek termicznego działania urządzenia, cebulka włosa nie odrasta.

Do uzyskania satysfakcjonujących efektów należy wykonać serię minimum czterech zabiegów w odstępnie od 4 do 6 tygodni, wedle zaleceń zabiegowca. Dla utrzymania efektów zaleca się wykonanie jednego zabiegu przypominającego raz w roku.

 

*promocja obowiązuje przy zakupie czterech zabiegów (seria).
Zadzwoń do nas