Umów się na konsultację:


  Recepcja

  +48 502 263 133

  recepcja@klinikiziemlewski.pl

  poniedziałek - piątek: 11:00 - 19:00

  sobota - nidedziela: nieczynne

  Szkolenia dla lekarzy

  Zapraszamy na szkolenia z zakresu Medycyny Estetycznej za równo indywidualne jak i grupowe. Poprowadzi je dr Krzysztof Ziemlewski, prezes firmy Kliniki Ziemlewski oraz Tulip Medical Group. Międzynarodowy szkoleniowiec firmy Fillmed oraz twórca autorskiej metody PSC Therapy.
  first section alternative text

  Dr Krzysztof Ziemlewski

  lekarz medycyny estetycznej, związany z tą dziedziną od 2001 r. Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie.

  Międzynarodowy Key Opinion Leader w metodach wielokierunkowego odmładzania twarzy, twórca centrum szkoleń i leczenia powikłań by Tulip Medical Group. Jest także uczestnikiem krajowych oraz międzynarodowych konferencji i kongresów. Prowadzi również wykłady oraz szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej. Swoją bogatą wiedzę wykorzystuje na co dzień – umiejętnie łączy różne techniki zabiegowe i kreuje własne. Ma bogate doświadczenie w wolumetrii (jego specjalność) i korekcji twarzy przy pomocy kwasu hialuronowego i polimlekowego, hydroksyapatytu wapnia oraz botoxu, pasjonuje go również laseroterapia przeciwstarzeniowa.

  Fascynuje się regułą złotego podziału (Golden Ratio) i ciągiem Fibonacciego, organizuje unikalne warsztaty z modelowania twarzy zgodnie z tą ideą. Jego profesjonalizm i zmysł estetyczny są niezwykle cenione przez partnerów z branży, a współpraca z najlepszymi stała się domeną jakości stworzonych przez niego Klinik Ziemlewski.

  Charyzmatyczna osoba doktora zjednuje sobie jednak przede wszystkim pacjentów, których w bazie Klinik jest już ponad 10 000.

  Lista szkoleń

  Podstawowe zasady zastosowania Kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej

  Całodniowe szkolenie towarzyszące w pracy gabinetowej dr. Krzysztofa Ziemlewskiego

  Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas na adres: cmo@tulipmedicalgroup.com

  Dostępne już niebawem !

  Formularz kontaktowy
   Interesują mnie informacje o:

   Umów się na wizytę w Twoim mieście. Czeka na Ciebie nasza recepcja.