dr Grzegorz Gurynowicz

Lekarz Kliniki Ziemlewski

dr
Grzegorz Gurynowicz

Ginekolog

Dr n. med. Grzegorz Gurynowicz ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Po ukończeniu studiów rozpoczął specjalizację z ginekologii i położnictwa i w 2005 roku po zdaniu egzaminów otrzymał tytuł specjalisty w tym zakresie. W tym samym roku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych. Swoje doświadczanie praktyczne zdobywał pracując w prestiżowych placówkach medycznych w Poznaniu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej. Należy do Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w Poznaniu. Pacjenci cenią sobie zarówno profesjonalizm jak i życzliwość doktora Gurynowicza.

Osiągniecia:

Dr Gurynowicz jest uznanym specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu ginekologii estetycznej oraz plastycznej. Regularnie pogłębia wiedzę na tematy związane z kosmetoginekologią. Posiada wiele certyfikatów potwierdzających jego uprawnienia do przeprowadzania laseroterapii pochwy, w tym leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, zespołu rozluźnienia pochwy, odmłodzenia zewnętrznych okolic intymnych. Oprócz posiadania rozległej wiedzy i doświadczenia w tym zakresie specjalizuje się w wąskiej dziedzinie wykonywania badań elektrokardiograficznych w płodu. Uczestniczył w wielu szkoleniach organizowanych przez towarzystwa naukowe m.in. Polskie Towarzystwo Ginekologiczne i Polskie Towarzystwo Medycyny Perinatalnej. Jest autorem wielu publikacji naukowych, które ukazywały się w czasopismach medycznych, m.in. w Archives of Perinatal Medicine.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. G. Gurynowicz:

Doktor Grzegorz Gurynowicz specjalizuje się w ginekologii i położnictwie oraz ginekologii estetycznej a także plastycznej. Jest specjalistą w zakresie laseroterapii pochwy. Wykonuje zabiegi laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia oraz laserowe obkurczanie pochwy. Zabiegi te najczęściej przeprowadzane są u pacjentek po porodach, a także u kobiet, u których z czasem pojawia się wiotkość tkanek spowodowana procesem starzenia się. Oba zabiegi są skuteczne i gwarantują szybki powrót do codziennych obowiązków. Stanowią doskonałą alternatywę dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Dodatkowo dr Gurynowicz przeprowadza zabiegi chirurgiczne, w tym : zmniejszanie warg sromowych mniejszych, zmniejszanie wejścia do pochwy, korekcja krocza, jak również zajmuje się podawaniem kwasu hialuronowego w wargi sromowe większe oraz punkt G. Ponadto doktor Gurynowicz konsultuje pacjentki w zakresie chorób kobiecych. Diagnozuje i leczy choroby żeńskich narządów płciowych, w tym nadżerki, mięśniaki i stany zapalne w obrębie jajników i jajowodów.

 

Zadzwoń do nas