dr n. med. Renata Banach

dr
n. med. Renata Banach

Ginekolog

Absolwentka łódzkiej Akademii Medycznej na wydziale lekarskim. W 2003 roku dr Renata Banach rozpoczęła specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii oraz 4-letnie studia doktoranckie w I Klinice Ginekologii i Położnictwa, zakończone obroną pracy doktorskiej w 2008 roku. Od 2009 roku kontynuowała specjalizację w Centrum Zdrowia Matki Polki w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej. W 2012 roku dr Renata Banach zdała egzamin specjalizacyjny.

Dr Banach uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu ginekologii, w tym ginekologii estetycznej. Regularnie pogłębia wiedzę na tematy związane z kosmetoginekologią. Na bieżąco zapoznaje się z nowymi trendami ginekologii estetycznej

Posiada liczne certyfikaty potwierdzające jej uprawnienia do przeprowadzania laseroterapii pochwy, w tym leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, zespołu rozluźnienia pochwy, odmłodzenia zewnętrznych okolic intymnych. Dysponuje szeroką wiedzą jak radzić sobie z objawami menopauzy i jak ją leczyć za pomocą wiązki laserowej. Każdy z zabiegów poprzedza konsultacją oraz badaniem ginekologicznym, co pozwala wykluczyć współistniejące choroby oraz zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność procedur.

Zadzwoń do nas