Ewa Trusewicz

Ewa
Trusewicz

Dietetyk

Ukończyła Zdrowie Publiczne na Wydziale przyrodniczym na Uniwersytecie Szczecińskim, Poradnictwo dietetyczne na SGGW w Warszawie, wiele kursów, w tym z Psychodietetyki oraz konferencji medycznych. Dzięki takiemu wykształceniu oraz sporym doświadczeniu Ewa pomaga swoim podopiecznym zmienić nie tylko dietę, ale i zmotywować i zmienić podejście do samego siebie. Prowadziła warsztaty i wykłady dotyczące prawidłowych nawyków żywieniowych na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego, w klubie Holmes Place Galeria Mokotów oraz dla firm Polfa, ArtPro i innych.

 

Autorka wielu artykułów związanych z żywieniem i dietetyką. Z jej porad skorzystali, m.in. “MUSCULATOR.pl – Kulturystyka & Fitness”, Cekin.pl, Artelis.pl, NamagnezZzowani, a także kluby fitness 27 minut oraz Holmes Place. Recenzuje również książki dietetyczne wydawnictwa Feeria. Podczas 2 letniego pobytu na Filipinach wystąpiła kilku krotnie jako fit-modelka w sesjach dla filipińskiej edycji magazynu Women’s Health.

Jej życiowe motto brzmi: “Nigdy nie jest za późno na zmianę – Ci, którzy chcą – szukają sposobów, Ci, którzy nie chcą szukają powodów…”.

Zadzwoń do nas