Umów się na konsultację:


  Recepcja

  +48 502 263 133

  recepcja@klinikiziemlewski.pl

  poniedziałek - piątek: 11:00 - 19:00

  sobota - nidedziela: nieczynne

  O nas

  Nie tylko sprawiamy, że Twoje ciało wygląda lepiej i poprawiamy Twoje samopoczucie, ale i wywieramy na Twój organizm działanie lecznicze, które zaczyna się od już na poziomie komórek i tkanek.
  first section alternative text

  Dr Krzysztof Ziemlewski

  Rozwijanie brandu Kliniki Ziemlewski przełożyło się na stworzenie osobistej marki dra Krzysztofa Ziemlewskiego, a jednocześnie centrum szkoleniowego pod szyldem Tulip Medical Group. To miejsce stworzone przez lekarzy, dla lekarzy.

  Nieustanne rozwijanie swojej pasji, jaką jest medycyna estetyczna pozwala na prowadzenie unikalnych warsztatów z zakresu modelowania twarzy zgodnie ze złotą proporcją i ciągiem Fibonacciego, szkoleń na preparatach kadawerowych czy kursów zaawansowanych technik łączonych i autorskich, takich jak np. 3D natural lift. Dr Krzysztof Ziemlewski, jako jeden z nielicznych specjalistów opracował i wdrożył swój indywidualny schemat postępowania w przypadku powikłań w medycynie estetycznej.

  Jego wiedza oraz niezwykły zmysł estetyczny są doceniane przez partnerów z branży, a współpraca z najlepszymi stała się domeną jakości, która towarzyszy doktorowi w pracy, zarówno z Pacjentem, jak i lekarzami na szkoleniach.

  Dr Krzysztof Ziemlewski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Pionier medycyny estetycznej w Polsce, którą zajmuje się od 2001r. Międzynarodowy Key Opinion Leader w metodach wielokierunkowego odmładzania twarzy.Posiada bogate doświadczenie w korekcji i modelowaniu twarzy z użyciem kwasu hialuronowego, kwasu polimlekowego, hydroksyapatytu wapnia oraz toksyny botulinowej. Jego pasją jest również lasero laseroterapia przeciwwstarzeniowa.

  Charyzma doktora i jego umiejętności sprawiają, że Kliniki Ziemlewski cieszą się ogromnym zaufaniem pacjentów – obecnie liczba osób w bazie gabinetów to już ponad 10 000.

  Kliniki Ziemlewski znajdują się w największych polskich miastach:

  Łódź, Wrocław, Warszawa, Poznań

  Wizja

  Kliniki Ziemlewski powstały z pasji jednego człowieka – dr. Krzysztofa Ziemlewskiego, pioniera medycyny estetycznej w Polsce. Jego ogromne doświadczenie, profesjonalizm oraz fascynacja ideą złotej proporcji zaowocowały niezwykłą wizją. Wizją, w której gabinet jest czymś więcej niż tylko miejscem zabiegowym. To przestrzeń, w której lekarz staje się artystą, medycyna – sztuką, a pacjent – dziełem.

  Zgodnie z tą filozofią w Klinikach Ziemlewski do każdej osoby podchodzi się wyjątkowo. Zabiegi są dobierane indywidualnie, a ich wykonanie jest zawsze perfekcyjne. Wszystko po to, by wydobyć idealne, naturalne piękno, zachowując przy tym doskonałe proporcje i estetyczną harmonię.

  Celem dr. Krzysztofa Ziemlewskiego jest nieustanny rozwój i wyznaczanie nowej jakości w medycynie estetycznej. W swoich gabinetach stosuje innowacyjne, autorskie techniki, najnowocześniejsze technologie i zabiegi premium o najwyższej skuteczności. Pacjenci mogą więc korzystać z bogatej, ale specjalnie wyselekcjonowanej oferty zabiegów na twarz i ciało. Efekt ma spełnić oczekiwania, a pierwsza i każda następna wizyta – kończyć się sukcesem.

  Opinie osób, które trafiły w ręce dr. Ziemlewskiego, są najdobitniejszym dowodem jego kunsztu:

  Magdalena Sowizdrzał

  Dr. Krzysztof Ziemlewski Człowiek który patrzy na kobiecą twarz jak na cały element, wyłaniając z niej naturalne piękno, zatrzymując czas i lecząc tym samym Kobiecą duszę… Polecam serdecznie:))

  Martyna Pierzchalska

  Zmagałam się z problemami kobiecej natury, nie czułam się zadowolona. W końcu postanowiłam wziąć życie w swoje ręce, od razu lepiej!

  Izabela

  Polecam to miejsce wszystkim paniom które potrzebują odrobiny luksusu ! Pełny profesjonalizm
  – super obsługa

  Anna Florek

  Trafiłam do Pana doktora z polecenia i osobiście również go polecam. W moich oczach to cudotwórca. Dzięki niemu odzyskałam pewność siebie 🙂 Idealnie poprawił to, z czym inni specjaliści nie chcieli się nawet zmierzyć.

  Filozofia boskiej proporcji

  Symetria otacza nas codziennie: stanowi element natury, sztuki czy ludzkiego organizmu. Już w starożytności dostrzeżono, że to, co proporcjonalne i harmonijne, cieszy ludzkie oko bardziej niż chaos. W dążeniu do opisania ideału zaczęto więc analizować zagadnienia związane właśnie z symetrią. W wyniku tego powstała zasada złotego podziału (Golden Ratio), zwanego też boską/złotą proporcją czy ciągiem Fibonacciego. Odzwierciedla ona idealnie symetryczną relację między 2 proporcjami. W ujęciu czysto matematycznym złoty podział polega na rozdzieleniu odcinka na 2 części tak, by stosunek długości dłuższej części do krótszej był identyczny, jak całego odcinka do dłuższej części. Ten stosunek wyraża złota liczba, oznaczana grecką literą φ.

  Matematyczną teorię zaczęto stosować, by tworzyć doskonale piękne rzeczy, np. bryły czy konstrukcje budynków, a nawet dzieła sztuki. Zainteresowała ona również medycynę. Bazując m.in. na boskiej proporcji, chirurg plastyczny dr Stephen Marquardt opracował tzw. złotą maskę, która stanowi dwuwymiarowy, geometryczny obraz twarzy postrzeganej jako idealna. W praktycznym ujęciu osoby, których rysy twarzy nakładają się na złotą maskę, uchodzą w różnych częściach świata za wyjątkowo atrakcyjne (np. Angelina Jolie).

  Idea Golden Ratio znakomicie wpisuje się oczywiście w medycynę estetyczną, dysponującą narzędziami mogącymi wcielić teorię w życie. Zafascynowała ona dr. Krzysztofa Ziemlewskiego, który postanowił wykorzystać swoje doświadczenie oraz umiejętności, by wydobywać idealne, harmonijne piękno w swoich Klinikach. W czasie zabiegu modelowania twarzy doktor wyznacza na skórze pacjenta specjalne linie pokrywające się z maską Marquardta i według nich modeluje określone partie twarzy. Efekt jest dzięki temu doskonale harmonijny. Doktor dzieli się także swoją pasją podczas wyjątkowych autorskich warsztatów z wolumetrii wykonywanej zgodnie z ideą złotego podziału.

  Klinika

  Karolina Pazera

  lekarz medycyny estetycznej

  Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Warszawie oraz studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia i od tego momentu nieprzerwanie rozwija swoją pasję oraz wiedzę. Brała udział w licznych kongresach, ma wieloletnie doświadczenie, które wykorzystuje nie tylko w codziennej pracy z pacjentami, lecz także dzieląc się nim podczas prowadzonych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Wraz z dr. Krzysztofem Ziemlewskim zainicjowała Lips Academy i – podobnie jak doktor – jest ambasadorem marki Croma Pharma. W Klinikach Ziemlewski dr Pazera przeprowadza zabiegi estetyczne z użyciem toksyny botulinowej i wypełniaczy, korektę zmarszczek, modelowanie twarzy, mezoterapie oraz zabiegi z zakresu laseroperapii.

  Jednak jej ogromną pasją jest przede wszystkim modelowanie ust kwasem hialuronowym. Lata doświadczenia i zawodowej praktyki pozwoliły jej wypracować własną, unikatową technikę zabiegową, z której doktor słynie. Potrafi ona nadać perfekcyjny, a jednocześnie bardzo naturalny kształt nawet najtrudniejszym ustom. Po zabiegu pacjentki wyglądają tak, jakby ta na nowo wymodelowana część twarzy była im od zawsze przeznaczona.

  W Klinikach Ziemlewski przywracamy młody wygląd twarzy, ciału oraz okolicom intymnym. Nasze specjalności to:

  Medycyna estetyczna i leczenie powikłań po zabiegach

  Wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej, w trakcie których wykorzystujemy m.in. botox (zmarszczki, bruksizm, nadpotliwość), kwas hialuronowy (wolumetria, wypełnianie zmarszczek, modelowanie ust), nici liftingujące i nici autologiczne, biostymulatory oraz osocze bogatopłytkowe (mezoterapia). Pomagamy też osobom, u których występują powikłania po zabiegach medycyny estetycznej.

  Kosmetologia hi-tech

  Oferta Klinik to również terapie bazujące na nowoczesnych urządzeniach hi-tech: laseroterapia, zabiegi ujędrniające, zabiegi wyszczuplające czy modelowanie sylwetki.

  Szkolenia

  Kliniki Ziemlewski oferują też profesjonalne szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej, obejmujące szeroki zakres tematów: szkolenia z wolumetrii, powiększanie i modelowanie ust, itp.

  MOJE PIĘKNO – MOJA SPRAWA

  Dr Ziemlewski należy także do grona patronów akcji Moje Piękno – Moja Sprawa. Projekt ten powstał w 2019 r., by wspierać kobiety, inspirować je oraz podkreślać ich indywidualne piękno. Bohaterki akcji niejednokrotnie walczą z problemami zdrowotnymi lub defektami ciała, które obniżają ich samoocenę oraz odbierają pewność siebie.

  Dr Ziemlewski wraz z innymi ekspertami przeprowadza metamorfozy uczestniczek. Służy on swoją wiedzą i umiejętnościami z zakresu medycyny estetycznej. Przywraca kobietom piękno w jego fizycznym aspekcie i dzięki temu pomaga im odzyskać wiarę w siebie.

  Zobacz szczegóły akcji

  Umów się na wizytę w Twoim mieście. Czeka na Ciebie nasza recepcja.