O nas

Kliniki Ziemlewski

Stworzone przez dr Krzysztofa Ziemlewskiego – lekarza medycyny estetycznej z kilkunastoletnim doświadczeniem,  to miejsca stworzone z myślą o tych, którzy oczekują profesjonalnych i skutecznych zabiegów z zakresu medycyny, ginekologii estetycznej oraz pielęgnacji ciała. Nasze gabinety znajdziesz w miastach w całej Polsce – Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Krakowie.

slider kliniki ziemlewski 2019

W ramach świadczonych usług wykonujemy zabiegi przywracające młody wygląd i zdrowie twarzy, ciału oraz okolicom intymnym. Nasza oferta obejmuje zarówno kuracje z zastosowaniem botoksu, nici liftingujących, laserowe terapie wyszczuplające i ujędrniające ciało, jak i zabiegi z dziedziny waginoplastyki, takie jak obkurczanie pochwy, powiększanie punktu G czy leczenie nietrzymania moczu. Nie tylko sprawiamy, że Twoje ciało wygląda lepiej i poprawiamy Twoje samopoczucie, ale i wywieramy na Twój organizm działanie lecznicze, które zaczyna się od już na poziomie komórek i tkanek.

Oferta Kliniki Ziemlewski to najnowocześniejsze zabiegi medycyny estetycznej – zarówno zaczerpnięte od światowych specjalistów, jak i będące wynikiem naszych autorskich odkryć, zgromadzone w jednym miejscu. Nasi specjaliści bez trudu dobiorą dla Ciebie odpowiednią terapię bez względu na wiek, rodzaj skóry czy typ sylwetki. Zastosowanie najnowszych technologii w połączeniu z doświadczeniem najlepszych specjalistów, gwarantuje odzyskanie i utrzymanie idealnej figury, a skórze – przywrócenie młodości i zdrowia. Troszczymy się o Twoje ciało i skórę – szukamy najlepszych rozwiązań, podpowiadamy, doradzamy.

Naszą ambicją i celem jest kreowanie trendów i wyznaczanie standardów w nowoczesnej i profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Dlatego oprócz wykonywania zabiegów prowadzimy również szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej. W ich trakcie młodzi adepci tego zawodu mogą nauczyć się jak wykonywać zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, botoksu oraz nitek PDO.

Zachęcamy do zapoznania się z opisami kuracji wykonywanych w naszej klinice i sięgnięcia po bezpieczne, naturalne piękno.

Sprawdź naszą ofertę

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Ceny

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Ceny

MODELOWANIE SYLWETKI

Ceny

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Ceny

LASEROTERAPIA ZABIEGI

Ceny

Zadzwoń do nas