O nas

Kliniki Ziemlewski

“Kliniki Ziemlewski” stworzone przez dr Krzysztofa Ziemlewskiego – lekarza medycyny estetycznej z kilkunastoletnim doświadczeniem.  To miejsca powstało z myślą o pacjentach, którzy oczekują profesjonalnych i skutecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej oraz laseroterapii.

Kliniki Ziemlewski znajdują się w największych polskich miastach:

  • Łódź
  • Wrocław
  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
slider kliniki ziemlewski 2019

W ramach świadczonych usług wykonujemy zabiegi przywracające młody wygląd  twarzy, ciału oraz okolicom intymnym. Nasza oferta obejmuje zarówno kuracje z zastosowaniem botoksu, kwasu hialuronowego oraz   nici liftingujących jak i wykorzystujemy terapie wyszczuplające, modelujące oraz ujędrniające ciało. Z zakresu ginekologii estetycznej specjalizujemy się w zabiegach  waginoplastyki oraz laserowym obkurczaniu pochwy,laserowym leczeniu nietrzymania moczu, powiększaniu punktu G oraz ujędrnianiu warg sromowych.

 

Nie tylko sprawiamy, że Twoje ciało wygląda lepiej i poprawiamy Twoje samopoczucie, ale i wywieramy na Twój organizm działanie lecznicze, które zaczyna się od już na poziomie komórek i tkanek.

Naszą ambicją i celem jest kreowanie trendów i wyznaczanie standardów w nowoczesnej i profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Dlatego oprócz wykonywania zabiegów prowadzimy również szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej

Sprawdź naszą ofertę

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Ceny

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Ceny

MODELOWANIE SYLWETKI

Ceny

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Ceny

LASEROTERAPIA ZABIEGI

Ceny
Zadzwoń do nas